fami-fvbsw1500000001-fvbsw1500000001
FAMI FVBSW1500000001 VISUAL BOX wall rack empty 600x41x1500 grey RAL 7000
This article is not available
Product description:
  • Visual box wall support frame
  • Dim. mm W =600 D =41 H =1500
  • Colour: grey RAL 7000
Key features according to our expert
  • Width: 600 mm
  • Height: 1500 mm
  • Depth: 41 mm
  • Colour (manufacturer): Grey
  • Color: Grey
  • RAL number: 7000
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711396566
  • Supplier number: FAMI FVBSW1500000001
Width
600 mm
Height
1500 mm
Depth
41 mm